Hakkımızda 1

İncinin Işıltılı Dünyasına Hoşgeldiniz!

Marka kurucularımız Ebru Haznedar ve Makbule Çalıkoğlu incinin muhteşem zarafetinden ve eşsizliğinden ilham alarak 2020 yılında Ecru Atelier markasını kurdu. Markamız kendine özgü minimal, zarif ve zaman zaman sıra dışı tarzı ile bir çok kadının sahip olmak isteyeceği aksesuarlardan oluşmaktadır.

Zenginliğin ve büyüleyici güzelliğin sembolü olan inciler, koleksiyonlarımızda göz alıcı bir şekilde öne çıkıyor. Bu eşsiz aksesuarlar, zarafeti ve gizemi bir araya getirerek stilinizi tamamlamanızı sağlıyor.

İncilerin büyüsü, her anın ve her kıyafetin üzerinde parlamaya devam ediyor. Gecenin yıldızları gibi parlayan inci kolyeler, zarif bileklikler ve şık küpeler ile her anı unutulmaz kılarak tarzınızı tamamlayacak. İster özel bir davette, ister günlük hayatta kullanın, inciler sizi her zaman şık ve sofistike bir şekilde taşıyacak.

Ecru Atelier takıları ile kendinizi özel hissedin. Sıradanlıktan uzaklaşın ve eşsiz güzellikleriyle incilerin büyüsünü keşfedin. İnciye dair bilinen sınırları zorlayan koleksiyonumuzla, tarzınızı dönüştürün ve her adımda zarafeti yansıtın. İnci takılarla kendi hikayenizi yazın ve kendinizi özel hissetmenin keyfini çıkarın ve stilinizi en üst seviyeye taşıyın.

Kadının elinin değdiği her şey güzeldir. Siz de, Ecru Atelier takıları ile inci gibi parlayın!

Sevgiler

Ecru Atelier